Facebook

14 hours ago
Puzzle Edukacyjne - Pro Liberis

iOS: https://apple.co/2X1MGRt

Puzzle Edukacyjne to aplikacja do nauki języka angielskiego. To jedna z najlepszych gier i zabaw dla całej rodziny. Aplikacja rozwijająca percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, koncentrację i uwagę.

1 day ago
123 Mądrzy Rodzice

Pobierzcie aplikację Bezpieczne Kąpieliska i korzystajcie z odpoczynku nad wodą w sprawdzonych miejscach 🏊‍♂️🚣‍♀️🤽‍♂️

Bezpieczne Wakacje Nad Wodą💦💦💦Chcesz wiedzieć, gdzie w Polsce bezpiecznie spędzić czas nad wodą? Pobierz aplikację Bezpieczne Kąpieliska za darmo!!! - https://itunes.apple.com/us/app/bezpieczne-kąpieliska/id1139165352?mt=8

2 days ago
Bezpieczne Kąpieliska - Aplikacja | Pro Liberis

Znacie aplikację "Bezpieczne Kąpieliska"? Zachęcamy, aby zainstalować ją w swoim telefonie, nie tylko jeśli jesteś rodzicem 😉 Dowiesz się, gdzie znaleźć bezpieczne kąpieliska w całej Polsce lub wyszukasz te w najbliższej okolicy. Znajdziesz też wiele informacji na temat danego kąpieliska. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, to zapraszam tutaj: http://proliberis.org/bezpieczne-kapieliska-aplikacja/

Android: https://play.google.com/store/apps/details…
iOS: https://apple.co/2vCbfUO

Bezpieczne Kąpieliska Aplikacja mobilna Bezpłatne Bezpieczne Kąpieliska – Aplikacja mobilna Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska na iOS i Android Już jest!! Każdy z Was może pobrać naszą aplikację bezpłatnie na telefon. Jest dużo bardziej rozbudowana i ma wiele dodatkowych funkcji. ...

3 days ago
ANGRY EARTH

W jaki sposób Wy walczycie z zanieczyszczeniami i innymi niebezpieczeństwami dla środowiska?

Eco project ANGRY EARTH
https://www.instagram.com/angryearth

6 days ago
Zabawy dla Dzieci - Pro Liberis

Zabawy dla dzieci to jedna z naszych aplikacji, które wspierają rozwój dzieci już od najmłodszych lat. Rozwijają kreatywność i zdolność logicznego myślenia!

Andriod: https://bit.ly/2HZ30tz
iOS: https://apple.co/2WnqwEO

1 week ago
Cyferki dla dzieci - Pro Liberis

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się podstaw matematyki bawiąc się, wypróbuj aplikację Cyferki dla Dzieci. Jeśli jeszcze jej nie pobrałeś, nie czekaj!

Android: https://bit.ly/2mXyeob
iOS: https://apple.co/2nVldk3

1 week ago
Ekologia.pl

Pszczoły zawstydziły ludzi....

Te maleńkie owady nie mogą poddać recyklingowi całego plastiku zalegającego w naturze. Mimo to ich pomysłowe wykorzystanie poliuretanu i polietylenu ilustruje, jak powszechne stało się zanieczyszczenie środowiska tworzywami sztucznymi i jak z tym problemem radzi sobie przyroda.

https://www.ekologia.pl/ciekawostki/dzikie-pszczoly-buduja-gniazda-z-plastiku,25371.html

1 week ago
Puzzle Edukacyjne - Pro Liberis

Oto nasze wspaniałe Puzzle Edukacyjne! Oprócz układnia obrazków, możecie poznać pisownię wielu wyrazów. Pamiętajcie, że nauka przez zabawę przynosi najlepsze efekty!

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/puzzle-edukacyjne/id1060996572?l=pl&ls=1&mt=8

1 week ago

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko nauczyło się podstaw matematyki bawiąc się, wypróbuj aplikację Cyferki dla Dzieci. Jest to zestaw gier dzięki, którym Twoje dziecko nauczy się rozpoznawać cyfry 1️⃣2️⃣3️⃣

Android: https://bit.ly/2mXyeob
iOS: https://apple.co/2nVldk3

2 weeks ago

Kochane dzieci!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo uśmiechu, pozytywnej energii, wielu pomysłów i marzeń do spełnienia. Bawcie się świetnie 😄❤️⚽️

« 1 of 2 »