BEZPIECZNE KĄPIELISKA

Już jest!!! 😀 Nasz pierwszy duży projekt właśnie dobiegł końca, a właściwie jego produkcja bo mamy nadzieję, że jest to tak naprawdę początek naszych działań. Udało się zrobić świetną i potrzebną aplikację, pierwszą taką na rynku, która pozwoli Wam odnaleźć bezpieczne kąpielisko, czyli takie, które nadzorowane jest przez WOPR.

Aplikacje można pobrać pod adresem:
Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rosapp.bezpiecznekapieliska
iPhone / iPad - https://itunes.apple.com/pl/app/bezpieczne-kapieliska/id1139165352?mt=8

Aplikacja informuje użytkowników o wszystkich dostępnych, bezpiecznych kąpieliskach na terenie naszego kraju kontrolowanych przez GIS. Podstawową funkcją jest znalezienie kąpieliska na mapie, z możliwością wyświetlenia informacji o nim - krótki opis oraz galeria zdjęć. Aplikacji pozwala również na pokazanie trasy dojazdu z miejsca, w którym aktualnie się znajdujemy. Dodatkowo po wybraniu województwa pojawią się nam na mapie wszystkie monitorowane i bezpieczne kąpieliska, na jego terenie. Bezpieczne kąpielisko czyli takie, które monitorowane jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego i zgodnie z przepisami - z obsługą ratownika. Ponadto aplikacja na bieżąco zbiera dane dotyczące czystości wody w poszczególnych lokalizacjach oraz zawiera wyszukiwarkę kąpielisk przy użyciu takich parametrów jak: promień w jakim chcemy znaleźć kąpielisko, nazwa, miejscowość czy promień względem wybranej miejscowości.

Aplikacja powstała dzięki środkom z programu grantowego LECHSTARTER.

z19769832Q,LECHSTARTER

Podziękowania dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego województwa Kujawsko-Pomorskiego, a w szczególności dla niesamowitych ratowników z kąpieliska w Borównie:
Marcina Krzyckiego (koordynator),
Damiana Kucharko,
Michała Tysków,
Damiana Szpery,
Justyny Kucharko oraz Marysi Kucharko :),
a także pozorantów, którzy dobrowolnie zgodzili się na zagranie w filmach:
Pana Jana Obedyka,
Natalii Januszewskiej

pobrane

logo_pro_liberis

LOGO_KORONOWO

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.