Mikołajki na stadionie KKP

IV Mikołajkowy Mecz Charytatywny zorganizowany przez Stowarzyszenie “Piecza” już za nami! 5 grudnia 2015 roku na Stadionie Miejskim KKP w Bydgoszczy politycy i dziennikarze kontra sportowcy zmagali się z piłką nożną. Pomimo zimna panującego na dworze atmosfera była bardzo gorąca; dzieci zgromadzone na imprezie wytrwale kibicowały swoim faworytom. 🙂

Dla maluchów, które chciały odpocząć od sportowych emocji, nasza Fundacja przygotowała kącik, gdzie mogły w spokoju tworzyć kartki świąteczne oraz sklejać papierowe figurki przedstawiające zwierzątka i postaci z Bożonarodzeniowej Szopki. Dzieci z przejęciem opisywały rodzicom swoje prace, a my cieszyliśmy się, że mogliśmy zapewnić im miłą atrakcję. Na imprezie nie zabrakło również ciepłych posiłków przygotowanych przez organizatorów, ku uciesze głodnych i zmarzniętych uczestników. 🙂 Wiele radości sprawiła najmłodszym prezentacja zaprzęgu psów rasy Syberian Husky, dużych i silnych zwierząt, przystosowanych do życia w surowym klimacie.

Stowarzyszenie “Piecza” przeprowadziło też licytacje przedmiotów ofiarowanych przez darczyńców, z których dochód przeznaczony zostanie w całości na organizację “Spotkania Gwiazdkowego” dla dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej.  Sporo emocji dostarczyła wszystkim przybyłym “Sztafeta Mikołajkowa”, podczas której dzielni i wytrwali biegacze starali się zebrać jak  najwięcej  klocków po każdym okrążeniu, budując z nich wieżę.

  Cieszymy się, że pogoda pozwoliła na dobrą zabawę do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do obejrzenia relacji na naszym YouTube.

mikolajki_1
mikolajki_2

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.