Wielkanocne ozdoby – DIY

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami. Nadszedł czas, aby zająć się przygotowaniami do tego święta. W naszych domach zaczął się okres przygotowań do wielkanocnego śniadania. Oczywiście, oprócz jedzenia nie możemy zapomnieć o wprowadzeniu odpowiedniego klimatu. Na pewno zdążycie jeszcze stworzyć piękne, wielkanocne dekoracje. Z przyjemnością wam w tym pomożemy. Jesteście gotowi? Zaczynajmy świąteczną zabawę!

W stworzeniu ozdób wielkanocnych mogą pomóc wam filmy opublikowane na YouTube. Kanał "Kreatywna Mama" stworzył serię tutoriali z wykorzystaniem naszych szablonów. Dzięki temu powstały przepiękne ozdoby i kartki wielkanocne, które Wy również możecie stworzyć samodzielnie w domu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł na wykorzystanie wolnego, przedświątecznego czasu.

Chcemy pokazać wam najróżniejsze ozdoby wielkanocne, które można postawić na półce w pokoju lub podarować bliskiej osobie. Prezenty robione ręcznie zawsze przynoszą najwięcej radości. Króliczki wielkanocne są przesłodkie! Dlatego mamy dla was kilka pomysłów, na stworzenie ich w wielu różnych wersjach. Między innymi osłonek na pisanki w kształcie zajączka lub kartki wielkanocnej z tym motywem.

Czy macie już swoje wielkanocne koszyki? Jeśli o nich zapomnieliście, nie musicie się martwić. Wystarczy, że wydrukujecie i skleicie nasz szablon. Jest to bardzo szybkie wyjście, koszyczek jest już pięknie ozdobiony, a jego stworzenie zajmuje najwyżej pięć minut. Podobnie jak nasze dekoracyjne zwierzątka wielkanocne. Stworzyliśmy także karty pracy dla dzieci, które właśnie uczą się czytać, pisać i liczyć. Zabawa z pisankami pomoże w przyjemny sposób utrwalić sobie widzę na ten temat. Stworzyliśmy również wiele łamigłówek, które z pewnością wprowadzą w świąteczny nastrój każdego członka rodziny.

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Na zakończenie chcielibyśmy życzyć Wam Radosnych Świąt Wielkanocnych, dobrego odpoczynku i smacznego jajka. Oczywiście nie możemy również zapomnieć o szalonym i mokrym Śmigusie Dyngusie! Życzymy również niezwykłych niespodzianek od zajączka oraz miłych spotkań w gronie rodziny, Wesołego Alleluja!

Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna! Jeśli masz pytania lub uwagi, prosimy o przesłanie ich na nasz e-mail: kontakt@proliberis.org

Wielkanocne Ozdoby DIY

Zobacz: WIELKANOCNE OZDOBY - DIY

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.