Festyn Rodzinny „Bądźmy Razem” – 2019

18 maja mieliśmy okazję cieszyć się świetną zabawą podczas Festynu Rodzinnego „Bądźmy Razem”. Festyn odbył się na Polanie Różopole w bydgoskim Myślęcinku. Dzieci miały okazję skorzystać tam z wielu różnych atrakcji. Organizatorami festynu było Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz Miasto Bydgoszcz.

Wśród wielu atrakcji dzieci mogły odnaleźć również stanowisko naszej Fundacji Pro Liberis. W zielonym namiocie cały czas coś się działo. Dzieci nie mogły rozstać się z przygotowanymi przez nas atrakcjami. Największym zainteresowaniem cieszyły się brokatowe tatuaże. Każde dziecko mogło wybrać wzór, który najlepiej je wyrażał. Chętnych do posiadania kolorowej ozdoby nie brakowało.

Do stanowiska Pro Liberis przyciągały ogromne bańki mydlane. Sprawiały one mnóstwo frajdy. Przedszkolaki świetnie się bawiły próbując złapać i przebić jak najwięcej z nich. Najlepsze było to, że każdy sam mógł spróbować je zrobić. Na wszystkich czekały też skręcane balony w różnych kształtach. Nadmuchaliśmy ich naprawdę sporo. Najpopularniejsze kształty to kwiatki, pieski i miecze.

Dzieci mogły skorzystać także z naszych aplikacji. Wypróbowana została każda z nich. Mali goście z chęcią wybierali Kolorowanki, zarówno w wersji cyfrowej, jak i tradycyjnej. Dzieci nie mogły się od nich oderwać. Każdy chciał stworzyć najpiękniejszy i najbardziej kolorowy obrazek.

Dodatkowo, zapewniliśmy maluchom wiele niestandardowej aktywności fizycznej. Przygotowaliśmy tory przeszkód, które pokonywane były przez dwie drużyny. Wyścig zwyciężyła tylko jedna, ale nagrody za uczestnictwo otrzymali wszyscy mali sportowcy. Oprócz tego, ogromnym zainteresowaniem cieszyła się również zabawa nazwana przez nas „Gorącym hula-hop”. W tym wypadku zwycięzców było dwóch. To tylko niektóre z zabaw, które przygotowaliśmy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a chętnych do udziału w nich było naprawdę wielu. Na każdego zawodnika, za udział w konkursach, czekały fantastyczne nagrody niespodzianki.

Na zakończenie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację tego festynu. Przede wszystkim dziękujemy Caritas Diecezji Bydgoskiej oraz każdej rodzinie, która w tę piękną sobotę przyszła do Myślęcinka, aby wspólnie z nami dobrze się bawić. Dziękujemy również każdemu, kto korzystając z obecności Mobilnego Punktu Poboru Krwi, tak jak dwóch członków naszej ekipy, zdecydował się oddać krew. Zawsze każdego do tego zachęcamy. Mamy nadzieję, że każdy w Was dobrze wspomina ten czas.

Poniżej kilka zdjęć.

festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny
festyn rodzinny

Post Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *