Najlepsze bajki dla dzieci – 123 Edukacja

123 Edukacja najlepsze bajki dla dzieci
123 Edukacja

Z powodu pandemii Koronawirusa przedszkola i szkoły zostały zamknięte. Nadszedł więc czas na naukę w domu. Jak wiadomo nie ma lepszej formy zdobywania wiedzy niż nauka przez zabawę. Kanał na YouTube 123 Edukacja powstał z myślą o przedszkolakach. Znajdziecie tu bajki dla dzieci, które uczą i bawią. Dzieciaki poznają kolory, kształty, zwierzątka i rzeczy codziennego użytku. 123 Edukacja wspiera rozwój dzieci od najmłodszych lat. Bajki, które na nim znajdziecie są tworzone przez rodziców i to dlatego tak podobają się maluszkom.

Najlepsze bajki dla dzieci

123 Edukacja regularnie wypuszcza bajki, w których występują trzej główni bohaterowie: Tishi, Tashi i Ubaki. To właśnie te trzy surykatki pokazują dzieciom jak radzić sobie w sytuacjach takich jak wycieczka w góry czy wyjazd nad morze. Dzieci oglądając bajki uczą się również tego jak dbać o higienę, prawidłowo poruszać się po drodze czy na przykład tego co jedzą poszczególne zwierzęta.

Nauka w domu – dla dzieci

123 Edukacja to seria bajek dla dzieci, dzięki której ćwiczą one rozpoznawanie kształtów i kolorów. Maluszki poznają też definicję przeciwieństwa oraz wiele innych w zależności od tematu danego odcinka. Starsze dzieci, przeżywając z bohaterami ich przygody uczą się nowych rzeczy, które towarzyszą im w życiu codziennym. To idealne rozwiązanie na spędzanie wolnego czasu oraz naukę w jednym momencie!

Zajrzyjcie na nasz kanał na YouTube. Pokażcie dzieciom, że przez oglądanie bajek mogą się one nauczyć wielu nowych, ekscytujących rzeczy. Do zobaczenia!

Mycie rąk – Jak dbać o higienę dziecka | bajka po polsku

Klasyfikacja zachowań na rzeczy dobre i złe – Bajka dla dzieci

Nauka alfabetu w domu – bajka edukacyjna | ABC

Post Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *