Muzyka dla Dzieci Kołysanki oraz Dziecięce Przeboje

Muzyka z Plecaka Przedszkolaka
Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci

Muzyka z Plecaka Przedszkolaka - Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci

Muzyka z Plecaka Przedszkolaka – Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci
Muzyka z Plecaka Przedszkolaka - Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci
Muzyka z Plecaka Przedszkolaka - Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci
Płatne

Dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom nie tylko zabawę, ale również edukację przez muzykę, jest teraz na rynku dostępna paczka aplikacji muzycznych dla najmłodszych: Muzyka dla Dzieci – Kołysanki oraz Dziecięce Przeboje. Ta specjalnie zaprojektowana aplikacja zawiera kołysanki, muzykę relaksacyjną i dziecięce przeboje. Każdy utwór zawiera teksty, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyś swojemu maleństwu zaśpiewał(a) i Ty.

Kołysanki dla Maluszka – Muzyka relaksacyjna dla Dzieci

Kołysanki dla Maluszka to zestaw najpiękniejszych polskich kołysanek i utworów dla dzieci w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji, ukołysanie dziecka do snu jest łatwiejsze niż można to sobie wymarzyć. Wśród kołysanek znajdziesz takie utwory jak: „Stary niedźwiedź”, „Był sobie król”, „Pluszowe niedźwiadki”, „Kotki dwa”, „Jadą misie”, i wiele innych. Faktycznie, muzyka, zwłaszcza te skierowane do dzieci, jest jednym z najlepszych sposobów na relaksację i naukę.

Dziecięce Przeboje – Piosenki z Plecaka Przedszkolaka

W ofercie aplikacji znajdują się także znane i lubiane dziecięce przeboje. Jest to fantastyczna zabawa nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Te przeboje, takie jak „Jedzie pociąg z daleka”, „Pieski dwa”, „Jestem sobie przedszkolaczek”, „Ojciec Wirgiliusz”, „My jesteśmy krasnoludki”, i wiele innych, na pewno umilą czas spędzony w domu.

Dziecięce Przeboje 2 – Muzyka dla Dzieci! Gwiazdy śpiewają dzieciom

Ta część aplikacji to prawdziwa perła dla dzieci i ich rodziców. Jest to kolekcja piosenek dla dzieci w wykonaniu znanych polskich artystów, tacy jak: Zbigniew Wodecki, KASA, Robert Kudelski, Aleksander Nowacki, Classic, Robert Janson z zespołem Varius Manx, i wielu innych. Wykonywane przez nich utwory, takie jak „Stary niedźwiedź”, „Mało nas”, „Krasnoludki”, „Jadą, jadą misie”, „Miała baba koguta” i wiele innych, dostarczą doskonałej zabawy dla Ciebie i Twojego dziecka.

Podsumowując, Muzyka dla Dzieci – Kołysanki oraz Dziecięce Przeboje to nie tylko idealne narzędzie dla zabawy, ale również dla nauki. Dzięki muzyce dzieci mają szansę rozwijać swoją wyobraźnię, zdolności językowe, a także zasypiać przy delikatnych dźwiękach kołysanek. Daj swojemu dziecku prezent w postaci wspaniałych melodii, które z pewnością pokocha!

Kołysanki dla Maluszka

Kołysanki dla Maluszka

Dziecięce Przeboje

Dziecięce Przeboje

Dziecięce Przeboje 2 - Gwiazdy śpiewają dzieciom

Dziecięce Przeboje 2 - Gwiazdy śpiewają dzieciom

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

1.Moje Pierwsze Dźwięki – Gry dla Dzieci

2.Śpiewające Zwierzaki – Muzyczna Zabawa Dla Dzieci

3.Moje Pierwsze Słowa