aplikacje

Gry dla dzieci


Zapraszamy Was do niezwykłego świata gdzie aplikacje i gry są stworzone dla dzieci. Wraz z 123 Kids Fun Apps przygotowaliśmy dla Was zestaw aplikacji edukacyjnych. Dzięki nim nauka staje się zabawą. Doskonale wszyscy wiemy, że człowiek uczy się najlepiej wtedy, kiedy sprawia mu to przyjemność. Dzieci mają naturalną chęć do poznawania świata, są ciekawe, zadają pytania, rozwijają się pod naszym okiem. To do nas rodziców i opiekunów należy znalezienie najlepszych źródeł wiedzy.


Nasze gry są wyjątkowe

Nasze gry nie mogą i nie mają zastępować tradycyjnych form nauki ale spisują się idealnie jako uzupełnienie. Aplikacje te są przygotowane pod okiem psychologów i nauczycieli, tworzone są przez rodziców i testowane przez dzieci. Wiele lat doświadczeń sprawiło, że nasze gry dla dzieci są wyjątkowo dopracowane. Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od podstaw przygotowujemy scenariusz, grafikę, lektora i dźwięki.


My też jesteśmy rodzicami

Ponieważ sami jesteśmy rodzicami dlatego łatwiej nam dobrać tematykę, która interesuje dzieci. Chcielibyśmy bardzo aby całe rodziny mogły korzystać z naszych aplikacji. Nie chcemy aby nasze gry dzieliły ale raczej były sposobem na spędzenie wspólnego czasu. Nie chcielibyśmy żeby to były kolejne gry, w których dziecko bezmyślnie wykonuje czynności żeby dostać nagrodę i przejść dalej.


Kilka słów na temat naszych gier dla dzieci

Tworzymy aplikacje na temat ekologii. Pierwsza aplikacja z tej serii to Pszczoła. Jest to gra ekologiczna o tym jak nasi najmłodsi mogą pomóc dbać o zapylacze. Są też gry wprowadzające przedszkolaków do świata liter i liczb. Są też znane i lubiane puzzle, które uczą dzieci nie tylko pierwszych słów i pojęć ale też ćwiczą koncentrację. Do ćwiczenia pamięci idealnie nadadzą się Gry dla Dzieci. Nie zapominając o najmłodszych stworzyliśmy Zabawę w chowanego, która może być pierwszą książeczką. Nie brakuje też gier dla chłopców i dziewczynek zapoznających ze światem dźwięków.


Nauka przez zabawę

Nasze darmowe gry edukacyjne dla dzieci są przygotowane z myślą o dzieciach. Chcemy, żeby rodzice i opiekunowie mieli wybór i żeby mogli dać swoim maluchom to co najlepsze. Chcemy żeby gry dla dzieci były edukacyjne. W dzisiejszym świecie kiedy trudno odciąć się od technologii tworzymy coś więcej niż bezmyślne klikanie w poruszające się obrazki.


Gry Świąteczne


Choinka - Gry Świąteczne
Choinka
Gry Świąteczne

Choinka - Gry Świąteczne

Choinka – gry świąteczne to gra bożonarodzeniowa dla dzieci. Wspólnie wybierzcie drzewko spośród sześciu dostępnych wzorów, wybierzcie swoje ulubione dekoracje, a jest ich naprawdę sporo! Do wyboru macie, mnóstwo kolorowych bombek, łańcuchów, światełek, gwiazd, zabawek i wiele innych.
Więcej
Bałwan - Gry Świąteczne
Bałwan
Gry Świąteczne

Bałwan - Gry Świąteczne

Teraz nawet kiedy nie ma śniegu, możecie wszyscy razem bawić się z nami i stworzyć swojego bałwana. Dzięki naszej darmowej grze możecie ubrać i zbudować nieskończenie wiele zabawnych wersji, a potem przesłać je dalej jako kartkę świąteczną.
Więcej

Gry edukacyjne dla dzieci


Pszczoła - Edukacja Ekologiczna dla Dzieci
Pszczoła
Edukacja Ekologiczna dla Dzieci

Pszczoła - Edukacja Ekologiczna dla Dzieci

Przedstawiamy Wam pierwszą w Polsce aplikację edukacyjną na temat pszczoły miodnej oraz dzikich zapylaczy. W trakcie zabawy dzieci dowiadują się między innymi gdzie żyją pszczoły miodne, jakie spełniają role, co to jest taniec pszczół ale też co to są dzikie zapylacze, dlaczego są takie ważne i jak możemy je chronić.
Więcej
Kolorowanki Dla Dzieci
Kolorowanki
Darmowa Gra dla Dzieci
Kolorowanki dla dzieci to magiczna, pełna soczystych barw i niezwykłych rysunków gra dla dzieci. Dziewczynki pokochają tą aplikację za obrazki z ulubionymi królewnami i księżniczkami z bajek. Dla chłopców przygotowaliśmy szeroki wybór pojazdów. Znajdują się też obrazki świąteczne, związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz Wielkanocą.
Więcej

Paczki Aplikacji


Edukacja z Plecaka Przedszkolaka - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy
Edukacja z Plecaka Przedszko…
Litery, Cyfry, Puzzle, Gry, Zabawy…

Edukacja z Plecaka Przedszkolaka - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy

1. ALFABET DLA DZIECI
2. CYFERKI DLA DZIECI
3. MOJE PIERWSZE SŁOWA
4. ANIMOWANE PUZZLE DLA DZIECI
5. GRY DLA DZIECI
6. ZABAWY DLA DZIECI
7. ZABAWA W CHOWANEGO
Więcej
Witaj szkoło - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły
Witaj szkoło
Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry…

Witaj szkoło - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły

1. Alfabet dla Dzieci – Edukacja, Ortografia, Pisownia
2. Cyferki dla Dzieci – Matematyka Gry Zabawa i Nauka
3. Zabawy dla Dzieci – Gry Edukacyjne
4. Gry dla Dzieci
Więcej

Dla maluszków


Zabawa w chowanego
Zabawa w chowanego
Gra Edukacyjna dla Dzieci

Zabawa w chowanego

Dzięki naszej aplikacji twoje dziecko odkryje krok po kroku świat dźwięków i odpowiadające im postacie lub przedmioty. Zabawa w chowanego to interaktywna gra edukacyjna dla najmłodszych.
Więcej
Moje Pierwsze Słowa
Moje Pierwsze Słowa
Gra Edukacyjna dla Dzieci

Moje Pierwsze Słowa

Program zawiera 88 dużych, kolorowych kart uporządkowanych w 11 kategoriach oraz 4 gry, dzięki którym Twoje dziecko może w łatwy i przyjemny sposób utrwalić swoją wiedzę. Są to zgadywanki, w których dziecko zbiera punkty za każdą poprawną odpowiedź.
Więcej
Śpiewające Zwierzaki - Muzyczna Zabawa Dla Dzieci
Śpiewające Zwierzaki
Muzyczna Zabawa Dla Dzieci

Śpiewające Zwierzaki - Muzyczna Zabawa Dla Dzieci

Witajcie w niezwykłym świecie zwierząt, pełnego dźwięków i animacji.
Śpiewające Zwierzaki zapraszają Cię do wspólnej zabawy. Obudź w dziecku muzycznego geniusza. Wystarczy tylko dotknąć zwierzątka aby wydało ono głos. Komponujcie wspólnie piosenki w domu w trasie czy na wakacjach.
Więcej
Moje Pierwsze Dźwięki - Gry dla Dzieci
Moje Pierwsze Dźwięki
Gry dla Dzieci

Moje Pierwsze Dźwięki - Gry dla Dzieci

Moje Pierwsze Dźwięki to prosta interaktywna gra przeznaczona dla małych dzieci i przedszkolaków. Aplikacja inspiruje i zachęca dzieci do poznawania krok po kroku świata dźwięków i odpowiadających im zwierzętom lub przedmiotom.
Więcej

Dla przedszkolaków


Cyferki dla Dzieci
Cyferki dla Dzieci
Edukacja

Cyferki dla Dzieci

Chcesz nauczyć swoje dziecko cyfr od 1 do 10? Z naszą aplikacją to bardzo proste. Twoje dziecko używając aplikacji będzie umiało bez problemu powiedzieć, pokazać na palcach a nawet napisać cyfry.
Więcej
Alfabet dla Dzieci
Alfabet dla Dzieci
Edukacja, Ortografia, Pisownia

Alfabet dla Dzieci

Aplikacja jest przeznaczona dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z polskim alfabetem. Każda litera została zilustrowana czterema wyrazami, spośród których jeden jest animowany i wzbogacony o charakterystyczny dla danego przedmiotu dźwięk. Połączenie skojarzenia liter z obrazkami oraz z nagraniem polskiego lektora to bardzo skuteczna metoda na szybką i przyjemną naukę alfabetu.
Więcej
Gry dla Dzieci
Gry
dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci to polskojęzyczna aplikacja edukacyjna. Zawiera zbiór gier w kategorii memo, które rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Zabawa z aplikacją ćwiczy pamięć oraz doskonali zdolność koncentracji. Do wyboru jest 6 gier, które polegają na zapamiętywaniu i odtwarzaniu w odpowiedniej kolejności sekwencji dźwięków i obrazków.
Więcej
Zabawy dla Dzieci
Zabawy dla Dzieci
Gry Edukacyjne

Zabawy dla Dzieci

Rozpoznawanie kolorów, liczenie i zbijanie baniek mydlanych, układanie puzzli, odgadywanie odgłosów zwierząt to tylko kilka z gier, które znalazły się w aplikacji. Zabawy dla Dzieci składają się z piętnastu interaktywnych gier edukacyjnych dla najmłodszych. Zgodnie z zasadą, że dziecko powinno być chwalone za osiągnięcia, dołączony system nagród jest dodatkową motywacją do rozwiązywania poszczególnych zadań:
Więcej
Puzzle dla Dzieci - Nauka Angielskiego
Puzzle Edukacyjne dla Dzieci
Nauka Angielskiego

Puzzle dla Dzieci - Nauka Angielskiego

Puzzle Edukacyjne dla Dzieci – Nauka Angielskiego to jedna z najlepszych gier i zabaw edukacyjnych dla małych dzieci i przedszkolaków. Puzzle Edukacyjne  to aplikacja rozwijająca percepcję wzrokową, koordynację wzrokowo-ruchową, sprawność manualną, koncentrację i uwagę dziecka. Jest to przyjemna nauka języka angielskiego połączona ze świetną zabawą.
Więcej
Animowane Puzzle dla Dzieci
Animowane Puzzle dla Dzieci
Gra edukacyjna

Animowane Puzzle dla Dzieci

Animowane Puzzle dla Dzieci to nowa atrakcyjna gra dla dzieci. Zabawa z aplikacją to łatwe i szybkie poruszanie się między wieloma planszami, kolorowe animowane obrazy i realistyczne dźwięki. Ułóż wszystkie zdjęcia na planszy w celu uruchomienia animacji!

Więcej
Montessori - Kreatywne Puzzle dla Dzieci
Montessori
Kreatywne Puzzle dla Dzieci
Jesienią, podczas spacerów, wraz z naszymi dziećmi zebraliśmy elementy, takie jak gałązki, grzyby, kwiatki, liście czy kasztany, z których można tworzyć. Bawiąc się, zbudowaliśmy mnóstwo różnych postaci i przedmiotów.
To zainspirowało nas do stworzenia tej niezwykłej aplikacji. Dziś Twoje dziecko może układać oryginalne puzzle, a przy okazji rozwijać swoją wyobraźnię.
Więcej
Puzzle dla Dzieci
Puzzle Dla Dzieci
Gra Edukacyjna dla Najmłodszych

Puzzle dla Dzieci

Zabawa z puzzlami trenuje spostrzegawczość, koncentrację oraz zdolność do rozpoznawania i różnicowania kształtów. Animowana nawigacja puzzli, kolorowe obrazki, polski lektor oraz dźwięki charakterystyczne dla danych zwierząt i przedmiotów to dodatkowe atuty zabawy.
Więcej
Wesołe Karty dla Dzieci - Gra ćwicząca pamięć
Wesołe Karty dla Dzieci
Gra ćwicząca pamięć

Wesołe Karty dla Dzieci - Gra ćwicząca pamięć

Na ekranie znajduje się 20 zakrytych kart. Odkrywaj po dwie i postaraj się zapamiętać pojawiające się obrazki. Twoje zadanie polega na znalezieniu dwóch identycznych kart.
Więcej
Zabawne Kropki dla Dzieci
Zabawne Kropki
Gra Edukacyjna dla Dzieci

Zabawne Kropki dla Dzieci

Celem aplikacji jest nauka liczenia, rysowania oraz poznawanie nowych słów. Twoje dziecko może wybrać aż 60 obrazków spośród 6 kategorii: zabawki, w domu, zwierzęta, ufoludki, owady i robaki, dinozaury
Więcej

Zabawa dla każdego


Kołysanki dla Maluszka
Kołysanki dla Maluszka
Muzyka relaksacyjna dla Dzieci

Kołysanki dla Maluszka

Najpiękniejsze polskie kołysanki i utwory dla dzieci w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji ukołysanie dziecka do snu jest łatwiejsze niż można to sobie wymarzyć. Lista kołysanek: Stary niedźwiedź, Był sobie król, Pluszowe niedźwiadki, Kotki dwa i wiele innych.
Więcej
Dziecięce Przeboje
Dziecięce Przeboje
Piosenki z Plecaka Przedszkolaka

Dziecięce Przeboje

Znane i lubiane przeboje z dzieciństwa. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Sprawdzone w działaniu! Tańcz i śpiewaj ze swoją pociechą! Wszystkie utwory są w mp3 i zawierają teksty: Jedzie pociąg z daleka, Pieski dwa, Jestem sobie przedszkolaczek, Ojciec Wirgiliusz, Kukułeczka kuka, My jesteśmy krasnoludki.
Więcej
Dziecięce Przeboje 2 - Gwiazdy śpiewają dzieciom
Dziecięce Przeboje 2
Gwiazdy śpiewają dzieciom

Dziecięce Przeboje 2 - Gwiazdy śpiewają dzieciom

Wyjątkowa aplikacja muzyczna, która gwarantuje dobrą zabawę dla Ciebie i Twojego dziecka. Przeboje znane i lubiane w gwiazdorskim wykonaniu! Dziecięce Przeboje 2 są przeznaczone dla dzieci w wieku 1 – 10 lat na niemal każdą okazję: do wspólnej zabawy, do relaksu i do snu. Utwory pochodzą z płyty nagranej w ramach akcji „Zaśpiewajmy tato”.
Więcej
Muzyka z Plecaka Przedszkolaka - Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci
Muzyka z Plecaka Przedszkolaka
Polskie Kołysanki, Muzyka dla Dzieci

Muzyka z Plecaka Przedszkolaka - Polskie Kołysanki, Przeboje, Muzyka dla Dzieci

Przeboje znane i lubiane w gwiazdorskim wykonaniu! Najpiękniejsze polskie kołysanki i utwory dla dzieci w znakomitym wykonaniu. Dzięki tej aplikacji ukołysanie dziecka do snu jest łatwiejsze niż można to sobie wymarzyć.
Więcej

Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska


Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska
Bezpieczne Kąpieliska
Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska

Możecie znaleźć bezpieczne kąpieliska w całej Polsce, wyszukać te w najbliższej okolicy lub wpisać to, które akurat Was interesuje. Dowiecie się jakie warunki są na danym kąpielisku, jaka jest woda, jaka temperatura ale także jak wygląda infrastruktura.
Więcej