Aplikacja Ekologiczna dla Dzieci – Pszczoła

Pszczoła
Gra dla Dzieci

Czy szukasz efektywnego sposobu, aby nauczyć swoje dziecko o istotności dbania o środowisko naturalne? Czy chciałbyś, aby nauka była dla niego jednocześnie zabawą? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Poznaj Pszczołę

Przedstawiamy Pszczołę, pierwszą w Polsce aplikację edukacyjną na temat pszczół miodnych oraz dzikich zapylaczy. Aplikacja ta jest przeznaczona dla dzieci, ale również nauczycieli w przedszkolach i szkołach, którzy mogą ją wykorzystać jako ciekawe urozmaicenie swoich lekcji.

Zabawa przez naukę

Nasza aplikacja oferuje unikalną formę nauki poprzez zabawę. Dzieci dowiadują się między innymi, gdzie żyją pszczoły miodne, jakie role spełniają, co to jest taniec pszczół, ale także co to są dzikie zapylacze, dlaczego są takie ważne i jak możemy je chronić. Przecież ilość tych bardzo ważnych w ekosystemie owadów z roku na rok maleje, ale nie jest jeszcze za późno i każdy z nas może pomóc je chronić.

Interaktywny Quiz

Aby sprawdzić zdobytą wiedzę, aplikacja zawiera także interaktywny quiz. Dzieci mogą dzięki niemu utrwalać poznane informacje, co dodatkowo motywuje do dalszego zgłębiania tematu.

Dlaczego warto?

Jest to nie tylko świetna zabawa, ale także sposób na wychowanie młodego pokolenia w szacunku do natury. Dzięki tej aplikacji, dzieci uczą się, że każda, nawet najmniejsza, działalność człowieka ma wpływ na stan środowiska.

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji Pszczoła i dołączenia do grona osób, które aktywnie uczestniczą w ochronie pszczół. Pamiętajmy, że ochrona pszczół to ochrona naszej przyszłości.

Aplikacja jest darmowa, powstała na system iOS i Android, można ją pobrać klikając na poniższe linki:

IOS
Android

Aplikacja powstała dzięki wsparciu finansowemu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu i we współpracy z Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

Przygotowaliśmy również dodatkowe materiały do druku.

Kliknij aby pobrać pliki

  • Pro Liberis

Post Author: Asia