Bezpieczne Kąpieliska – rozbudowa

bezpieczne kąpieliska

Kochani, nasz projekt Bezpieczne Kąpieliska – rozbudowa dostał się do etapu głosowania. Teraz bardzo potrzebujemy Waszych głosów abyśmy mogli ulepszyć aplikację. 

Bezpieczeństwo to temat cały czas aktualny, już za chwilę rozpoczną się wakacje i wielu z Was będzie spędzało czas nad wodą. Niestety nie zawsze wiemy gdzie i kiedy się wybrać, żeby było miło, przyjemnie, czysto i bezpiecznie. Dzięki dodatkowym środkom chcemy rozbudować aplikację o dział wypożyczalni sprzętu pływającego i instrukcje filmową jak z takich sprzętów bezpiecznie korzystać i na co zwracać uwagę. Chcemy również aby użytkownicy mogli oceniać poszczególne kąpieliska i żeby przekładało się to również na promocję bezpiecznych i ciekawych miejsc, w których chętnie spędzamy czas. Będzie można na bieżąco informować się o warunkach na danym kąpielisku. Chcemy także aby powstała „tablica ogłoszeń”, gdzie będą pojawiać się informacje o interesujących wydarzeniach w okolicach bezpiecznych kąpielisk. 

Wierzymy, że wszyscy razem możemy stworzyć mapę miejsc w Polsce, w których wszyscy będziemy chętnie przebywać i że dzięki tej aplikacji gospodarze takich miejsc będą chcieli jeszcze bardziej o nas zadbać. 

Post Author: Asia