Choinka – Gry Świąteczne

Choinka
Gry Świąteczne

Choinka - Gry Świąteczne

Bezpłatne

Choinka – Gry Świąteczne
Choinka - Gry Świąteczne

Choinka - Gry Świąteczne

Choinka – Gry Świąteczne

Kto nie kocha Bożego Narodzenia? Kto nie lubi ubierania choinki i otrzymywania prezentów od Świętego Mikołaja? To najbardziej wesoły czas w roku. Rozpoczął się sezon wakacyjny, śnieg spadł, a rodziny zbierają się, aby cieszyć się i celebrować wspólny czas. Co by było, gdyby była darmowa gra dla dzieci, która sprawi, że będą one czuły świąteczny nastrój o każdej porze roku?


Choinka - Gry Świąteczne

Choinka - Gry Świąteczne

Choinka - Gry Świąteczne

W rzeczywistości istnieje taka gra!

Choinka – gry świąteczne to gra bożonarodzeniowa dla dzieci, która zabierze Was w magiczny świat. Jest to jedna z najlepszych darmowych gier edukacyjnych dla małych dzieci. Wykorzystaj tą aplikację dla swoich przedszkolaków aby poprawić ich umiejętności, angażując je w zabawne zajęcia. Wspólnie wybierzcie drzewko spośród sześciu dostępnych wzorów, wybierzcie swoje ulubione dekoracje, a jest ich naprawdę sporo! Do wyboru macie, mnóstwo kolorowych bombek, łańcuchów, światełek, gwiazd, zabawek i wiele innych. Dodatkowo możecie użyć zdjęć aby każda bombka była wyjątkowa. A na koniec zapiszcie i wyślijcie swoje niesamowite dzieło do rodziny i znajomych. A w tle słychać wesołe kolędy.

Każdego dnia, od 1 – 24 grudnia pod choinką będzie na Was czekać prezent. Dziewczynki i chłopcy uwielbiają takie niespodzianki od Świętego Mikołaja.

Zaangażuj swoje dzieci w rodzinne gry świąteczne i wspólnie wymyślcie jak ubrać choinkę. Dziecko zawsze rozwija większość swoich zdolności w młodym wieku. Tworzą i kreują co daje im możliwość do podnoszenia umiejętności motorycznych i koordynacyjnych, które pomogą im w późniejszym życiu.

W tej grze idealnej na Boże Narodzenie możecie wspólnie bawić się ze swoimi dziećmi. Gra jest niesamowicie przyjazna dla użytkownika, ponad to zawiera proste menu, które jest łatwo nawigowane przez dzieci. Co więcej, została również poddana przeglądowi przez ekspertów w dziedzinie edukacji przedszkolnej i dostosowana do wspólnych standardów.

Pamiętaj o tym, że każdego roku wycina się na święta mnóstwo choinek, nasza gra ta świetna alternatywa, razem zadbajmy o naszą planetę. Przede wszystkim spędźcie ten czas ze swoimi bliskimi i bawcie się wspólnie naszymi grami. Wesołych Świąt!

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

1.Bałwan – Gry Świąteczne