A Kuku – Gra Familijna – darmowa gra dla całej rodziny

A Kuku
 
Gra Familijna
 

A Kuku - Gra Familijna

Bezpłatne
A Kuku – Gra Familijna
 
A Kuku - Gra Familijna

 

A Kuku – Gra Familijna

Surykatki postanowiły się schować, czy potrafisz je odnaleźć?

Darmowa gra dla całej rodziny. 12 różnych plansz, w wodzie, w kosmosie, w parku czy w lesie, czy wiesz gdzie one mogły się ukryć? Mogą być pod kamieniem, za drzewem czy w skrzyni, a może znajdziesz je schowane w statku kosmicznym? Tishi, Tashi, Ubaki i ich przyjaciele mają naprawdę świetne pomysły na kryjówki co więcej mogą się przmieszczać. Czasem potrafią pojawić się za drzewem a chwilę póżniej na przykład za ławką. Dodatkowo poszukaj także trzech przedmiotów zagubionych w każdym ze światów. Znajdź serduszko, diament i buteleczkę pełną magii. Dodatkowo wszystko wokół się rusza i wydaje dźwięki co czasem może jeszcze bardziej utrudniać odnalezienie naszych zgub. Pamiętaj także, że możesz usuwać liście z drzew i krzaków oraz przesuwać niektóre przedmioty, sprawdź też co się stanie kiedy naciśniesz na lampkę czy fontannę. Pootwieraj też wszystkie okna w budynkach i samochodach.

Pamiętaj, żeby nie znaleźć króliczka zamiast surykatki, te zwierzęta są bardzo podobne do siebie i może Ciebie to zmylić. Gra A Kuku to świetna zabawa, która uczy cierpliwości, poznawania nazw zwierząt, wydawanych przez nie dźwięków, doskonale rozwija pamięć i zdolności motoryczne.

Niezwykle wciągająca gra dla dzieci ale co najważniejsze dla całej rodziny. Kto z Was jako pierwszy odnajdzie pochowane przedmioty? Kto szybciej wskaże chowającą się surykatkę?

Mnóstwo kolorowych animacji i dźwięków, świetna zabawa, która uczy spostrzegawczości. Idealna dla dzieci od 3 roku życia. Nie ma limitu czasu.

Podsumowując, najważniejsze informacje dotyczące aplikacji to:

  • gra, która uczy spostrzegawczości,
  • uczy cierpliwości,
  • ćwiczy pamięć,
  • bez stresu, bez limitu czasu,
  • 12 interaktywnych plansz,
  • wszystkie postaci i przedmioty są animowane i wydają dźwięki,
  • dla dzieci od 3 roku życia.

A Kuku - gry dla dzieci

A Kuku - gry dla dzieci

A Kuku - gry dla dzieci

A Kuku - gry dla dzieci

A Kuku - gry dla dzieci

A Kuku - gry dla dzieci

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

  1. Zabawy dla Dzieci – Zagadki
  2. Animowane Puzzle dla Dzieci