Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci
Zabawy ćwiczące pamięć

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci – Zabawy ćwiczące pamięć
Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Płatne
Aplikacja ta dostępna jest także w paczce aplikacji
Edukacja z Plecaka Przedszkolaka

Edukacja z Plecaka Przedszkolaka - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy

Aplikacja ta dostępna jest także w paczce aplikacji
Witaj szkoło

Witaj szkoło - Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły

Gry dla Dzieci – Zabawy ćwiczące pamięć

Wstęp

Nauka poprzez zabawę to najbardziej efektywny sposób rozwijania umiejętności u dzieci. Z tego powodu prezentujemy zestaw 8 edukacyjnych gier dla maluchów. Nasza aplikacja, zwana po prostu „Gry dla Dzieci”, łączy w sobie zabawę z nauką. Jest to miejsce, gdzie maluchy mogą rozwinąć różne umiejętności, jednocześnie czerpiąc z tego dużo radości. Dzieci uczą się koncentracji, logicznego myślenia, a także rozwijają pamięć.

Piosenki na Cymbałkach

Pierwszą z gier jest „Piosenki na cymbałkach”. Zadaniem dziecka jest zapamiętanie i odtworzenie melodii na elektronicznych klawiszach. Dzięki temu ćwiczeniu, nawet 4-latek z łatwością rozwija swoje zdolności muzyczne.

Posiłki na Talerzach

„Posiłki na talerzach” to kolejna zabawa, która nie tylko rozbudza apetyt, ale przede wszystkim ćwiczy pamięć i koncentrację. Dzieci muszą zapamiętać kolejność potraw na talerzach i następnie je odtworzyć. Jest to doskonałe ćwiczenie typu memory.

Znajdź Brakujące Zwierzątko

Nauka przez zabawę? „Znajdź brakujące zwierzątko” jest idealnym tego przykładem. W tej zabawie, dzieci dowiadują się, jak wyglądają różne zwierzęta, a jednocześnie uczą się spostrzegawczości.

Kumkające Żabki

„Czy znasz dźwięki wydawane przez żaby?” – takie pytanie zadaje kolejna zabawa. Dzieci muszą powtarzać dźwięki wydawane przez żabki, co jest nie tylko zabawą, ale również doskonałym ćwiczeniem słuchu.

Znajdź Dwie Takie Same Karty

Kolejna gra to klasyczne memory, w którym zadaniem jest znalezienie dwóch takich samych kart. Ta zabawa doskonale ćwiczy spostrzegawczość oraz pamięć.

Roboty

Klikanie na roboty w określonej kolejności to zadanie dla najbardziej skupionych. Ta gra rozwija zdolność koncentracji i zapamiętywania kolejności.

Kolorowe Podkoszulki

W grze „Kolorowe podkoszulki” wyzwanie polega na zapamiętaniu układu kolorowych podkoszulek i odtworzeniu go. Czy uda Ci się to zrobić, kiedy liczba ubranek ciągle rośnie?

Znikające Misie

Ostatnia gra to „Znikające misie”. Dzieci muszą zapamiętać, gdzie znajdowały się misie, zanim zniknęły. Wbrew pozorom, jest to nie lada wyzwanie!

Podsumowanie

Nasza aplikacja „Gry dla Dzieci” to miejsce, gdzie zabawa łączy się z nauką. To miejsce, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoje zdolności, jednocześnie świetnie się bawiąc. Dodatkowo, dostępny jest ranking, dzięki któremu możesz monitorować postępy swojego malucha. Pamiętaj, aby nasz mózg mógł dobrze pracować, musi być regularnie stymulowany. Nasza aplikacja to doskonałe narzędzie do tego

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Gry dla Dzieci

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

1.Zabawy dla Dzieci

2.Alfabet dla Dzieci

3.Cyferki dla Dzieci