Puzzle dla Dzieci

Puzzle dla najmłodszych
Gra Edukacyjna

Puzzle dla Dzieci - Gra Edukacyjna dla Najmłodszych

Bezpłatne

Puzzle dla najmłodszych – Gra Edukacyjna
Puzzle dla Dzieci - Gra Edukacyjna dla Najmłodszych
Puzzle dla Dzieci - Gra Edukacyjna dla Najmłodszych

Zabawa, która jednocześnie edukuje? Oczywiście, że tak! Przedstawiamy aplikację „Puzzle dla najmłodszych”, która idealnie łączy te dwie sfery.

Przyjemność i Rozwój w Jednym

Zabawa z puzzlami nie tylko dostarcza dzieciom radości, ale także trenuje spostrzegawczość, koncentrację oraz zdolność do rozpoznawania i różnicowania kształtów. Nasza aplikacja została stworzona z myślą o małych odkrywcach, którzy mają szansę nauczyć się przez zabawę.

Ciekawe Kategorie

Aplikacja zawiera 60 obrazków uporządkowanych w 6 ciekawych kategoriach: zwierzęta, pojazdy, ZOO, zwierzęta domowe, ubrania, oraz owoce. Każda z kategorii posiada 10 unikalnych obrazków, które z pewnością przyciągną uwagę dzieci.

Cechy Aplikacji

Przejrzystość i łatwość obsługi to cechy, które wyróżniają naszą aplikację. Dodatkowo, polski lektor ułatwi dzieciom zrozumienie treści, a kolorowe animacje i rysunki z pewnością przyciągną ich uwagę. Zadbaliśmy także o to, aby aplikacja była dostępna na iPhone, iPad i iPod. Jedno pobranie umożliwia korzystanie na każdym urządzeniu! Co ważne, w naszej aplikacji nie ma reklam i inApp, dzięki czemu zabawa jest nieprzerwana.

Nasza Pasja

Jesteśmy rodzicami, więc doskonale rozumiemy potrzeby dzieci. Stworzyliśmy aplikację, która jest nie tylko zabawna, ale również edukacyjna. Naszym celem jest tworzenie gier na smartfony i tablety dla małych dzieci oraz przedszkolaków, które pomogą im odkrywać i poznawać otaczający świat.

Zapraszamy do pobrania i wypróbowania naszej aplikacji. Dzięki niej nauka staje się zabawą, a zabawa nauką. Bez wątpienia, dzieci będą zachwycone!

Puzzle dla Dzieci

Puzzle dla Dzieci

Puzzle dla Dzieci

Puzzle dla Dzieci

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi grami dla dzieci:

1. Zabawy dla Dzieci
2. Alfabet dla Dzieci
3. Cyferki dla Dzieci