Puzzle Edukacyjne dla Dzieci – Nauka Angielskiego

Puzzle Edukacyjne
Gry, Zabawy, Edukacja, Nauka

"</p

Bezpłatne
Puzzle Edukacyjne – Gry, Zabawy, Edukacja, Nauka
"</div

"</a

Chciałbyś, aby nauka angielskiego była dla Twojego dziecka zarówno efektywna, jak i przyjemna? Odpowiedzią na to pytanie jest nasza aplikacja – Puzzle Edukacyjne dla Dzieci – Nauka Angielskiego.

Jak to działa?

Puzzle Edukacyjne to nie tylko zabawa, ale również nauka języka angielskiego. Każde z 62 zestawów puzzli, które przygotowaliśmy, reprezentuje inny obrazek, który buduje lub poszerza słownictwo dziecka, w zależności od jego wieku. Dlatego, dzięki temu, nauka staje się znacznie łatwiejsza i bardziej efektywna.

Różnorodność puzzli

W naszej aplikacji dzieci mają do wyboru puzzle z różnych kategorii. Znajdą tu zarówno obrazki zwierząt domowych, jak kot czy pies, zwierząt dzikich, jak np. żubr czy sowa, jak i zwierząt z gospodarstwa, takich jak krowa czy świnia. Ale to nie wszystko. W naszych puzzlach pojawią się również zabawki i pojazdy, co na pewno wpłynie na różnorodność zabawy i nauki.

Zalety korzystania z naszej aplikacji

Nasze Puzzle  to nie tylko zabawa i nauka angielskiego. Aplikacja ma także na celu rozwijanie umiejętności, takich jak percepcja wzrokowa, koordynacja wzrokowo-ruchowa, sprawność manualna, koncentracja i uwaga. Dzięki temu, twój maluch będzie mógł rozwijać się na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Prostota i intuicyjność

Czym jest dobra aplikacja edukacyjna, jeśli jej obsługa jest skomplikowana? Dlatego postawiliśmy na prostotę i intuicyjność. Interfejs naszej aplikacji jest przejrzysty i łatwy w obsłudze, dzięki czemu Twoje dziecko nie zniechęci się na samym początku.

Wielojęzyczność

Dla rodziców, którzy chcieliby, aby ich pociechy poznały więcej niż jeden język, przygotowaliśmy wersję w dwóch językach – polskim i angielskim. To świetny sposób na naukę obu języków jednocześnie!

Dostępność

Puzzle Edukacyjne dla Dzieci – Nauka Angielskiego to aplikacja dostępna na iPhone/iPad/iPod. Pobierz raz i korzystaj na każdym urządzeniu!

Podsumowując, nasze Puzzle Edukacyjne to więcej niż tylko gra. To przyjemna i efektywna nauka angielskiego, która pozytywnie wpłynie na rozwój Twojego dziecka. Ściągnij już dziś i przekonaj się sam!

"</p

"</p

"</p

"</p

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

1.Zabawy dla Dzieci

2.Alfabet dla Dzieci

3.Cyferki dla Dzieci