szablon aplikacja

Bałwan
Gry Świąteczne

Bałwan - Gry Świąteczne

Bezpłatne
Bałwan – Gry Świąteczne
Bałwan - Gry Świąteczne
Bałwan - Gry Świąteczne

Bałwan – Gry Świąteczne

Bałwan – Gry Świąteczne to najbardziej rozrywkowa ze wszystkich gier świątecznych dla całej rodziny.

Każdego roku rodziny spędzają wyjątkowy czas podczas świąt Bożego Narodzenia. Teraz nawet kiedy nie ma śniegu, możecie wszyscy razem bawić się z nami i stworzyć swojego bałwana. Dzięki naszej darmowej grze możecie ubrać i zbudować nieskończenie wiele zabawnych wersji, a potem przesłać je dalej jako kartkę świąteczną. Śmieszne animacje i dźwięki oraz ogromna ilość dodatków sprawią, że i dziewczynki i chłopcy znajdą coś dla siebie. To świąteczne ubieranki i kolorowanki w jednej aplikacji.

Bałwan - Gry Świąteczne

Bałwan - Gry Świąteczne

Bałwan - Gry Świąteczne

Bałwan – Gry Świąteczne – Akcesoria
Fundacja Pro Liberis przygotowała specjalną grę na czas świątecznych ferii z okazji Bożego Narodzenia. Całe rodziny mogą świętować z większym entuzjazmem i duchem świąt dzięki naszej aplikacji. To piękna, darmowa gra i sposób na spędzenie wolnego czasu. Zapewnia dostęp do 18 różnych oszałamiających kategorii akcesoriów. Takie jak czapki, szaliki, buty, bluzki, spodnie, okulary, biżuteria, oczy, nosy, włosy i wiele więcej. Możesz też pokolorować swojego bałwana używając sprejów w rożne wzory i kolory. Mnóstwo niezwykle twórczej zabawy. Możesz zbudować bałwana, wprowadzając w życie swoje kreatywne pomysły.

Bałwan – Gry Świąteczne – Funkcje
W tej zabawnej grze są wspaniałe animacje i niesamowite dźwięki. Została zaprojektowana, aby nie tylko zwiększyć kreatywność Twoich członków rodziny ale także audiowizualną wrażliwość i wyobraźnię. Ta gra jest skuteczna, zabawna i zbudowana z dbałością o wszystkie szczegóły. Na rynku jest kilka gier świątecznych. Ale ta naprawdę zasługuje na najwyższe uznanie. Jest również łatwa w użyciu i intuicyjna.

Spędźcie ten radosny czas Bożego Narodzenia i ferii świątecznych wspólnie, ze swoimi bliskimi i naszymi darmowymi grami dla całej rodziny. Może ta gra będzie idealnym prezentem od Świętego Mikołaja? Wesołych Świąt!