Witaj szkoło – Paczka Aplikacji

Witaj szkoło
Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły

"</p

Witaj szkoło – Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły
"</div
"</a
Płatne

Witaj szkoło – Litery, Cyfry, Pamięć, Puzzle, Gry, Zabawy na powrót do szkoły – Zestaw 4 edukacyjnych aplikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znajdziecie tu gry edukacyjne takie jak nauka alfabetu, poznawanie pierwszych literek i cyferek, a także dodawanie i odejmowanie, szukanie różnic i porównywanie – czyli wszystko to co powinien umieć przedszkolak przed rozpoczęciem nauki w szkole.

UWAGA! Jeśli posiadasz już aplikację, która jest w pakiecie, cena zostanie automatycznie obniżona.

Jako rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, naturalnie chcemy, aby nauka była dla nich źródłem radości i satysfakcji. Istotne jest, aby proces ten był nie tylko efektywny, ale przede wszystkim – przyjemny. Przedstawiamy Wam aplikację „Witaj Szkoło” – innowacyjne narzędzie, które łączy w sobie elementy zabawy i nauki.

Alfabet dla dzieci

Pierwszy krok w edukacji każdego dziecka to nauka alfabetu. Aplikacja oferuje unikalne podejście do tej kwestii. Każda litera polskiego alfabetu została zilustrowana czterema wyrazami, w tym jeden jest animowany i wzbogacony o charakterystyczny dla danego przedmiotu dźwięk. Skojarzenie litery z obrazkiem oraz z nagraniem lektora to bardzo skuteczna metoda, która pomaga dzieciom w szybkim i przyjemnym opanowaniu alfabetu.

Cyferki dla dzieci

Następnie, twoje dziecko może przejść do nauki cyfr. Aplikacja „Witaj Szkoło” pozwala na łatwe opanowanie tej umiejętności. Początkowo, dziecko poznaje wszystkie dziesięć cyfr, wykonując proste zadania. Potem może nauczyć się pisać cyfry, używając do tego specjalnych szablonów. Przez zabawę, dzieci uczyć się będą bez problemu nazywać, pokazywać na palcach, a nawet pisać cyfry.

Gry dla dzieci

„Witaj Szkoło” to również gry, które rozwijają spostrzegawczość oraz umiejętność logicznego myślenia. Aplikacja zawiera sześć gier w kategorii memo, które ćwiczą pamięć i doskonalą zdolność koncentracji. Gry polegają na zapamiętywaniu i odtwarzaniu w odpowiedniej kolejności sekwencji dźwięków i obrazków.

Zabawy dla dzieci

Dodatkowo, twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności poprzez zabawę. Aplikacja „Witaj Szkoło” oferuje piętnaście interaktywnych gier edukacyjnych. Rozpoznawanie kolorów, liczenie i zbijanie baniek mydlanych, układanie puzzli, odgadywanie odgłosów zwierząt to tylko kilka z zabaw, które znalazły się w aplikacji.

W skrócie, „Witaj Szkoło” to aplikacja, która pomoże Twojemu dziecku rozpocząć przygodę z nauką w sposób zabawowy i efektywny. Z pewnością warto z niej skorzystać!

Alfabet dla Dzieci

Cyferki dla Dzieci

Zabawy dla Dzieci

Gry dla Dzieci