Nowa aplikacja z najlepszymi kołysankami dla dzieci!

Kołysanki dla dzieci

Stwórz playlistę i spraw, aby usypianie dziecka było krótsze! Kołysanki Mamy – Muzyka do Snu to najlepsze piosenki, które możesz odtwarzać w dowolnej kolejności! Pobierz i ciesz się spokojnymi wieczorami!

Wyobraźnia to najcenniejsza rzecz, jaką posiadają dzieci! Rozwijaj ją poprzez wieczorne odsłuchiwanie kołysanek tuż przed snem. Dwanaście animowanych kołysanek do zasypiania dla maluszka to najpiękniejsze piosenki dla dzieci, które być może znasz z własnego dzieciństwa. W spokojnych animacjach pojawiają się bajkowe postacie oraz słodkie zwierzaczki, które pomogą, każdemu maluszkowi, przenieść się do krainy snów. 

Kolorowe animacje

Animacje zaprojektowane są tak, aby pomagały w zaśnięciu. Zestawy kolorów są łagodne, aby nie rozbudzały zasypiających dzieci i nie raziły w oczy. Dodatkowo wszystkie elementy poruszają się bardzo wolno i spokojnie, aby wyciszyć maluszka i przygotować na podróż do krainy snów.

Kołysanki dla dzieci - muzyka do usypiania

Ustaw czas i kolejność!

Ustaw czas, przez jaki mają być włączone kołysanki. Nawet jeśli zaśniesz, to muzyka przestanie grać, a ekran wygasi się.

Masz swoje ulubione piosenki? A może chcesz, aby tylko jedna z nich zapętlała się i grała przez cały czas? Ustaw jakie kolejność w panelu wyboru i nie przejmuj się przełączaniem utworów!

W aplikacji znajdziesz między innymi:

– Stary niedźwiedź mocno śpi

– Aaa kotki dwa

– Czas już spać

– Jadą, jadą misie

– Królewna Złotowłosa

– Miś już śpi 

– Śpij synku 

– i inne… 

Kołysanki dla dzieci

Jedyna taka w Polsce!

To jedyna tak profesjonalna i estetyczna aplikacja w Polsce, w której znajdziesz również tekst karaoke! Włącz napisy. Wyświetlą się one na dole ekranu i pomogą Ci w śpiewaniu piosenki – nawet jeśli nie znasz słów. Możesz wybrać podkład ze śpiewanym tekstem lub bez.

Kołysanki

Post Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *