Bezpieczne Kąpieliska – najlepsze miejsca na wypoczynek

Bezpieczne Kąpieliska

Wakacje – najlepszy czas na odpoczynek nad wodą

Rozpoczęły się kolejne wakacje, a co za tym idzie również kolejne tragedie. Powody są różne. Czasami jest to brawura, czasami alkohol, a czasami zwykły wypadek. W czasie wakacji – gdy jest ciepło i wypoczywamy nad wodą powinniśmy zachować szczególną ostrożność. W zeszłym roku, pomimo pandemii, utonęło aż 460 osób. Cały czas najczęstszą przyczyną utonięć jest kąpiel w miejscu niestrzeżonym. Często są to sytuacje, których można było uniknąć.

Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska

Bezpłatne

Bezpieczne Kąpieliska – Aplikacja mobilna
Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska

Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska
Aplikacja mobilna Bezpieczne Kąpieliska

Bezpieczne Kąpieliska – odpoczywaj z głową

Bezpieczne Kąpieliska to aplikacja, która pomoże Ci wybrać odpowiednie miejsce do wypoczynku nad wodą. Pobierz aplikację i sprawdź, które kąpielisko w Twojej okolicy jest najbezpieczniejsze. Dzięki mapie z zaznaczonymi punktami, w których możesz bezpiecznie relaksować się nad wodą, możesz odnaleźć miejsce, które najbardziej Ci odpowiada.

Dowiesz się między innymi:

  • czy kąpielisko, do którego się wybierasz, jest strzeżone
  • czy są tam dodatkowe atrakcje
  • jaka jest temperatura powietrza i wody
  • czy jest wyznaczone miejsce dla dzieci
  • czy na plaży znajdują się toalety

Dodawaj opinie i zdjęcia

Możesz też podzielić się swoją opinią na temat danego miejsca i dodać zdjęcia, aby inni wiedzieli czego mogą się tam spodziewać. Sprawdź galerię i zobacz jak wygląda kąpielisko jeszcze zanim na nie dotrzesz!

Bezpieczne Kąpieliska to aplikacja na urządzenia mobilne, która przeznaczona jest dla wszystkich, dla których bezpieczeństwo podczas wakacji jest najważniejsze. Pobranie Bezpiecznych Kąpielisk jest całkowicie darmowe. Wystarczy, że odnajdziesz je w sklepie z aplikacjami.

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i dzieci

Bezpieczne Kąpieliska to również baza filmów na tematy związane z wodą i wakacjami. Dowiedz się jak wykonywać pierwszą pomoc oraz jak zachowywać się w innych niebezpiecznych sytuacjach – jak nie dopuścić i co zrobić w przypadku wystąpienia udaru słonecznego. Pokaż filmy swoim dzieciom – bądź pewien, że będą wiedziały co zrobić gdy przytrafi mim się podobna sytuacja.

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i wszystkich innych osób korzystających z kąpielisk! Pamiętaj, numer ratunkowy nad wodą to 601 100 100!

Post Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *