Wesołe Karty – Gra ćwicząca pamięć

Wesołe Karty dla Dzieci - Gra ćwicząca pamięć

Wesołe Karty dla Dzieci - Gra ćwicząca pamięć

Wesołe karty to darmowa, logiczna gra na 2 osoby. Odsłaniaj parami. Postaraj się zapamiętać położenie każdego obrazka. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych kart. Zabawa w memory pomoże Ci trenować pamięć i umiejętność koncentracji. Regularne ćwiczenia pamięciowe z pewnością udoskonalą pracę Waszych mózgów.

Skup się i ucz się logicznego myślenia razem z nami.

Jesteś gotowy na codzienne wyzwanie pamięciowe? To świetny sposób na połączenie nauki koncentracji z niezapomnianą zabawą i rywalizacją! Gra zawiera piękne rysunki, które oczywiście rozwiną waszą wyobraźnię.

Znajdź pary

Zapamiętaj ich położenie i połącz w pary w jak najkrótszym czasie! Im szybciej to zrobisz, tym więcej punktów zgromadzisz.

Znajdziesz tu plansze z obrazkami w kilku różnych kategoriach do wyboru. Pojazdy, dinozaury oraz potwory są idealne dla każdego poszukiwacza przygód. Za to owoce, figury geometryczne i zwierzęta morskie zachwycą każdego bez wyjątku. W następnej kategorii należy połączyć ilość kropek z odpowiednią liczbą. Ostatnim wyzwaniem jest połączenie ze sobą małej i wielkiej litery.

Sam wybierasz jakimi kartami chcesz się bawić. Zdecyduj i dodatkowo zaproś swojego przyjaciela do rozgrywki.

Aplikacja jest odpowiednia dla wszystkich dzieci. Samodzielnie możesz wybrać obrazki, które będziesz odsłaniał. Można jej używać zarówno w domu, jak również w przedszkolu czy szkole. Każde miejsce jest odpowiednie do treningu.

Dostępne są trzy opcje rozgrywki:

Jeden zawodnik – ćwicz sam i poprawiaj swoje wyniki. Stań się mistrzem!
Dwóch zawodników – bawcie się razem i sprawdźcie kto z Was ma lepszą pamięć. Ta aplikacja zafunduje Wam rozrywkę na długie godziny.
Zawodnik i komputer – sprawdź czy Twoja pamięć jest lepsza od komputera.

Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada i rozwijaj się.

Jest zaprojektowana w prosty i intuicyjny sposób. W rezultacie obsługa jest bardzo łatwa. Aplikacja pomaga w nauce nazw przedmiotów oraz oczywiście uczy cyfr, liter, kształtów i kolorów. Dzięki niej trenujesz zapamiętywanie wzrokowe. Ponad wszystko zawierają piękne i kolorowe obrazki. Ponadto ma wspaniałą ścieżkę dźwiękową.

Wyzwij swojego przyjaciela na pojedynek i sprawdź, kto ma lepszą pamięć! To świetna rozrywka dla całej rodziny, która z pewnością Was wciągnie. Możesz bawić się razem z rodzicami lub rodzeństwem.

Gry dla dzieci dostępne są w Google Play oraz AppStore.

Post Author: Asia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *