Cyferki dla dzieci – gry edukacyjne dla dzieci

cyferki dla dzieci

Cyferki dla Dzieci
Cyferki dla Dzieci
Cyferki Matematyka dla Dzieci

Aplikacja Cyferki dla Dzieci zawiera niezwykłe gry edukacyjne dla dzieci, które przede wszystkim rozpoczynają przygodę z cyferkami. Już od najmłodszych lat chłopcy i dziewczynki wykazują naturalną chęć do nauki liczenia. Gra Cyferki dla Dzieci może być dodatkową zachętą do poznawania świata liczb. W aplikacji znajdziemy ciekawe, edukacyjne gry matematyczne dla dzieci obejmujące tematykę m.in. dodawania, odejmowania, sortowania, klasyfikowania przedmiotów, układania ich w grupy i szeregi czy porównywania cyfr. Ze względu na to, że wiemy jak ważna jest matematyka dla dzieci ale także to, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę, stworzyliśmy idealne gry dla dziewczynek i chłopców, które pozwolą im się przede wszystkim rozwijać. Znajdziecie tutaj gry dla 5-latka ale i starsze i młodsze dzieci znajdą coś dla siebie. Aplikacja zawiera 8 działów, które mogą być uzupełnieniem do standardowej nauki matematyki dla dzieci.

Po pierwsze – nauka!

Najpierw Twoje dziecko może poznać wszystkie dziesięć cyfr, wykonując proste zadania.

Po drugie – utrwalenie wiedzy!

Do wyboru mamy następujące gry matematyczne dla dzieci:

1. Narysuj cyfry po śladzie – idealna gra dla przedszkolaków, do której nie potrzeba dodatkowych kartek czy pisaków.
2. Przygotuj sok z odpowiedniej ilości owoców – sortowanie, liczenie, dodawanie i świetna gra dla dziewczynki i chłopca.
3. Dopasuj do siebie cyfry na obrazkach lub układaj puzzle w odpowiedniej kolejności, od najmniejszego do największego i odwrotnie – świetne gry nawet dla 3-latka.
4. Porównaj i dopasuj do siebie odpowiednie cyfry (pokazane na palcach i na elementach).
5. Dodawanie w zakresie do 10 – dziecko karmiąc hipopotama uczy się dodawania.
6. Odejmowanie w zakresie do 10 – dzięki animacji, przedszkolak jeszcze szybciej nauczy się odejmowania.
7. Wyścigi samochodowe – jedź, wyprzedzaj i wskazuj odpowiednie wyniki odejmowania i dodawania – kolejna gra matematyczna, która utrwala wcześniejszą naukę.

Z pewnością Cyferki dla dzieci to niezwykłe gry matematyczne dla dziewczynek i chłopców już od 3 roku życia. Idealne rozwiązanie na spędzenie czasu w poczekalni, aucie a nawet w samolocie. Najbardziej godne uwagi może być to, że jest to nauka i zabawa w jednym, w przeciwieństwie do mniej ciekawych zadań szkolnych. Podsumowując są to idealne gry dla przedszkolaków zachęcające do rozpoczęcia przygody z matematyką.

Zachęcamy także do zapoznana się z naszymi innymi aplikacjami:

1.Alfabet dla Dzieci

2.Zabawy dla Dzieci

3.Gry dla Dzieci

Post Author: Asia