Facebook

1 week ago
Zdjęcia z posta użytkownika Fundacja Pro Liberis

Nawet gdy nie ma śniegu, możecie stworzyć swojego bałwana. Dzięki naszej darmowej grze możecie ubrać i zbudować nieskończenie wiele zabawnych wersji, a potem przesłać je dalej jako kartkę świąteczną 🎄⛄️

iOS: https://apple.co/2OqDQaF

1 week ago
Ministerstwo Klimatu

Czy jesteście ciekawi co dzieje się z posegregowanymi już śmieciami? Oto krótki filmik, który opowie Wam jak wygląda ich podróż ♻️

Segregacja i co dalej❓🤔 Zobacz, jak wygląda drugie życie metalu i tworzyw sztucznych 👇👇👇

#PiątkaZaSegregację #segregujeMY #nasześmieci

Więcej informacji znajdziesz na stronie ➡ www.naszesmieci.pl

1 week ago
W stronę dziecka - psychologia dziecięca i pomoce edukacyjne

Wdzięczność jest wiele lepsza niż poczucie winy. To co mówimy w obecności dzieci, ma ogromne znaczenie 💬

To, co mówimy w obecności naszych dzieci często ma większe znaczenie, niż nam się wydaje. Dzieci najwięcej uczą się poprzez naśladowanie, słuchając więc naszych rozmów przyswajają nie tylko sposób mówienia, ale również rodzaj komunikatów, które wypowiadamy 💬📢

Rozwijanie w sobie postawy pełnej wdzięczności sprawi, że zasiejemy takie ziarenko również w umyśle naszego dziecka 🍀🌷

1 week ago
multirodzice.pl

❤️❤️❤️

2 weeks ago
Love Bydgoszcz

Od Nowego Roku zacznie obowiązywać nowy system segregacji odpadów. Od tego momentu będziemy dzielili śmieci na 5 frakcji ♻️

od 1 stycznia 2020 roku w Bydgoszczy zacznie obowiązywać nowy, 5-frakcyjny, system segregowania odpadów komunalnych. Dziś dzielimy śmieci na 3 pojemniki: zmieszane, plastik i papier oraz szkło.

Od nowego roku odpady będziemy segregować na 5. frakcji: metale i tworzywa sztuczne, szkło, papier, zmieszane (resztkowe) oraz odpady biodegradowalne. Miasto niedawno rozstrzygnęło przetarg na odbiór śmieci w Bydgoszczy. Odbierać je będą te same firmy, co do tej pory.

Zmienią się Ceny. - W porównaniu z poprzednim przetargiem, ceny z ofert są wyższe o ok. 14 procent - potwierdziła kilka dni temu Marta Stachowiak, rzecznik prezydenta Bydgoszczy.

2 weeks ago
ANGRY EARTH

80% Wenecji jest pod wodą. Dramatyczna sytuacja spowodowana jest zmianami klimatu. Burmistrz Wenecji apeluje o datki na naprawę zniszczeń spowodowanych najgorszą powodzią od pół wieku.
Badacze klimatu twierdzą, że Wenecja jest zwiastunem problemów, przed którymi stoją wszystkie nadmorskie miasta, ponieważ topniejące pokrywy lodowe i ocieplające się oceany podnoszą poziom wód do niespotykanych wysokości.
Według najnowszego raportu Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu z powodu podnoszących się mórz, ekstremalne powodzie, które miały miejsce w Wenecji raz na 100 lat, teraz będą powtarzać się co sześć lat do 2050 r.
„To miasto pełne historii. Historii, która stopniowo skończy jak Atlantyda. Ludzie są niszczeni, udręczeni, smutni. Widzą miasto, które znika” - Vladimiro Cavagnis.

80% of Venice is underwater - and a preview of what climate change will bring to coastal cities.
Mayor Luigi Brugnaro said the "dramatic situation" was brought on by climate change, in an appeal for additional donations to repair the devastation caused by the worst flooding in half a century.
While the city may recover on the surface, as it has before, climate scientists have said Venice is a harbinger of the problems facing all coastal cities, as melting ice sheets and warming oceans raise sea levels to unprecedented heights.
Because of rising seas, extreme flooding that used to occur in Venice once every 100 years is expected to recur every six years by 2050, according to a recent report by the Intergovernmental Panel on Climate Change.
"It's a city full of history. A history that, little by little, with water, will end up like Atlantis. People are destroyed, anguished, sad. They see a city that is disappearing."
said Vladimiro Cavagnis, a fourth-generation Venetian gondolier

2 weeks ago

Nie możemy oczekiwać od dzieci, że pójdą inną drogą, niż tą którą same sobie wybrały 🥰

2 weeks ago
Animowane Puzzle dla dzieci

Animowane Puzzle dla dzieci to świetna zabawa dla każdego malucha! Puzzle to doskonałe ćwiczenie zdolności manualnych.

Android: https://bit.ly/2QwsmDN
iOS: https://apple.co/37kerqK

2 weeks ago
ulicaekologiczna.pl

Lecznicze właściwości kurkumy wykorzystamy najpełniej łącząc ją z ciepłym mlekiem* i odrobiną miodu 🥛💛

Ten znany od stuleci ajurwedyjski napój nazywany "złotym mlekiem" skutecznie pomoże w walce z kaszlem i gorączką, a jego przeciwbakteryjne działanie wesprze walkę z infekcją 💛

2 weeks ago
Auchan przecenia żywność z krótką datą przydatności do spożycia

Kolejny market postanowił ograniczyć ilość wyrzucanej żywności. Decyzja o przecenianiu produktów z krótszą datą ważności to przełomowy krok w zapobieganiu marnowania pożywienia ♻️

Rabat udzielany przez Auchan to 50 proc. od ceny podstawowej, czyli dokładnie tyle samo, ile oferuje Lidl. W odwiedzonym przez portal wiadomoscihandlowe.pl

« 2 of 19 »