Facebook

2 years ago
ALFABET DLA DZIECI - Fundacja Pro Liberis

ALFABET DLA DZIECI to najpopularniejsza gra do nauki alfabetu w historii polskiego Appstore'a, pobierz i sprawdź jak to działa ?

Link: https://apps.apple.com/us/app/alfabet-dla-dzieci/id458068141

2 years ago
Fundacja Kochajmy Pszczoły

Ciekawy konkurs dla całej rodziny 🙂

???UWAGA KONKURS ???

Mamy dla Was egzemplarz wspaniałej książki autorstwa Justyny Kierat pt. „Pszczoły miodne i niemodne”???, która w przystępny sposób wprowadza nas w świat pszczół, nie tylko tych żyjących w ulu i zbierających miód ???. Pozycja dedykowana jest młodym czytelnikom, ale myślę, że i Ci starsi znajdą w niej wiele ciekawych informacji, a po lekturze wszyscy zaczną baczniej obserwować latające wokół nas owady i docenią efekty ich pracy???????

Jak wziąć udział w konkursie❓❓❓
1. Polub post
2. Udostępnij post (publicznie)
3. Jeśli jeszcze nie lubisz to polub nasz fb profil
4. W komentarzu pod postem umieść zdjęcie lub rysunek – JAK POMAGAMY WIOSNĄ PSZCZOŁOM ?????

Konkurs trwa do końca dnia 30 kwietnia. 1 maja zweryfikujemy spełnienie wyżej wymienionych warunków i przeprowadzimy losowanie, w czasie którego wyłonimy zwycięzcę.???

Powodzenia‼️‼️‼️

2 years ago
Nauka w domu - darmowe karty do nauki czytania do druku | Pro Liberis

Zostańcie w domu i razem z dziećmi pouczcie się czytania ?

http://proliberis.org/bez-kategorii/nauka-w-domu-darmowe-karty-do-nauki-czytania-do-druku/

Karty do nauki czytania dla dzieci to najlepsze rozwiązanie dla każdego kto rozpoczyna swoją przygodę z czytaniem. Na naszych kartach każdy wyraz podzielony jest na sylaby na pomocą dwóch kolorów – czarnego i czerwonego. Poprawia to ich widoczność i pomaga w czytaniu sylabowym. Dodatkowo...

2 years ago
Fundacja Nasza Ziemia

Każdy z nas może trochę pomóc! Oszczędzajmy wodę bo jest naprawdę bardzo sucho...

Pamiętasz jeszcze rzęsisty deszcz?️ albo grubą poduchę śniegu❄️? ?
--
Nic dziwnego, dawno nie padało a ostatni kwietniowy śnieg sprawił przez chwilę wszystkim wiele radości i był głównie obiektem zdjęć?…, ale Naturze wiele nie pomógł. ?
Zmiany klimatu☀️ możemy dostrzec gołym okiem a jednym ze skutków tych zmian są coraz częściej pojawiające się nie tylko w naszym kraju susze. ?
Czy możemy coś z tym zrobić? ?
Na co dzień? ?
Każdy z nas? ?
TAK! ??
Wystarczy zacząć od dzisiaj przykładać większą wagę do oszczędnego gospodarowania wodą. ? Zróbmy małą rzecz, ale każdy z nas?‍?‍? a wtedy efekty będą wielkie i dla nas wszystkich. ?
--
Cenne i pomocne informacje znajdziecie również na stronach:
▶️ https://www.imgw.pl/
▶️ http://stopsuszy.pl/

2 years ago
Zabawy dla Dzieci - gry edukacyjne | Pro Liberis

Zabawy dla Dzieci to świetna gra dla całej rodziny. Znajdziecie tam kilka różnych rozgrywek do wyboru! Pobierzcie i przekonajcie się sami!

Andriod: https://bit.ly/2HZ30tz
iOS: https://apple.co/2WnqwEO

2 years ago

Darmowa gra dla całej rodziny. 12 różnych plansz, w wodzie, w kosmosie, w parku czy w lesie. Czy wiesz gdzie one mogły się ukryć? ? Android -> https://play.google.com/store/apps/details?id=org.proliberis.akukufree&fbclid=IwAR0XLN93cd-kKM8IMNAUAXyG5R2IpXwbMtU1_rWyW08PY5xxJh1LAiME91c iOS -> https://apple.co/2Ktfbzu

2 years ago

Czy wiesz, że pszczoły muszą odwiedzić około 4 milionów kwiatów, aby zebrać nektar na 1 kg miodu oraz, że przeciętny zasięg lotu pszczół wynosi 3 km?

Dowiedz się jeszcze więcej pobierając darmową grę w Sklepie Play lub AppStore - zagraj razem z dziećmi ! ???

Android: https://bit.ly/2kiVuPE
iOS: https://apple.co/2N2uL9h

2 years ago
Biebrzański Park Narodowy

Kochani bardzo ważna sprawa, olbrzymi pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym, potrzebne są fundusze na ratowanie tego cennego miejsca. Każda złotówka ma znaczenie! ❤️?

Wdzięczni jesteśmy za tyle odruchów serca. Odpowiadając na Państwa oczekiwania informujemy, że darowizny na doposażenie ochotniczych straży pożarnych i gaszenie pożarów w Biebrzańskim Parku Narodowego można wpłacać na specjalne konto Bank BGK
31 1130 1059 0017 3397 2620 0016
wpłaty tytułem: "darowizna pożar 2020"

KOMUNIKAT DYREKTORA BIEBRZAŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO:
"Przejmowaliśmy się niedawno i płakaliśmy nad Australią...
Dziś płonie największy polski park narodowy, jedne z najlepiej zachowanych torfowisk w Europie. To ptasi raj. Tysiące gęsi, kaczek, wiele batalionów, rycyków, kulików zatrzymywało się tu na wiosennych migracjach, by się wzmocnić przed dalszą wędrówką. W nieprzebytych bagiennych lasach są ostoje rzadkich dzięciołów, sów, bielików, czy orlików grubodziobych - najrzadszych orłów Europy. Odnotowano tu ponad 280 gatunków ptaków, w tym wiele rzadkich i gdzie indziej ginących, takich jak dubelt, cietrzew, wodniczka. To miejsce, gdzie mogliśmy podziwiać łosie, bo tu własnie jest ich najwięcej w całym kraju i tutaj przetrwały okres nadmiernych polowań. Żyją tu rysie, kilka rodzin wilków...nie czas wszystko ... See more

2 years ago

Chcecie zrobić zabawkę dla dziecka? Zróbcie wiatraczek - wykonanie jest banalnie proste ?

Tu znajdziecie szablony wiatraczków do druku: http://proliberis.org/dekoracje-do-ogrodu-na-lato/

2 years ago

Więcej edukacyjnych bajek dla dzieci znajdziecie na YouTube - 123 Edukacja

« 2 of 36 »